www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Könyvelő

Hozzáadva: 2017.04.26.
lejárt

Feladatok

·         Bankoknál vezetett bankszámlák rögzítése

·         Gazlkosi számla forgalmának nyvelése

·         Banki dokumentációk könyvi rendszerbe juttatása

·         Társterületekkel történő egyeztetések, kooperáció

·         Év végi pénz- és értékpapír egyenlegközlők elkészíse

·         Deviza és forint számlák könyvelése

·         Függő tételek rendezése

·         Egyéb hitelintézeteknél lévő bankszámlák rögzítése

·         Vevői előlegszámlák készítése, nyilvántartása

·         Banki aláírási kartonok kezelése

Elvárások

·         Számviteli tudás

·         Pénzügyi és számviteli érdeklődés

·         Stabil kommunikáció szintű angol nyelvtudás

·         Biztos számítástechnikai tus, MS Office alkalmazások ismerete

Végzettség

·         Gazdasági főiskolai / egyetemi vagy/ és mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Fiatal, dinamikus csapat

·         Versenyképes bér és kiemelkedő juttatási csomag

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió