www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 478 napja lejárt

A BÁTORTRADE Kft munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Könyvelő

Feladata:

  • Több cég teljes körű, napi szintű könyvelése

Elvárás: Mérlegképes könyvelői végzettség, naprakész adózási számviteli ismeretek

Előny: szakirányon szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Nyírbátor, Árpád u 156/A

Jelentkezés: Részletes fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

A pályázatokat az alábbi email címre várjuk.

Pályázati beadási határidő: 2016.07.15

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő