www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Magyarországi mélyépítési piacon tevékenykedő társaság keres

könyvelő

munkakörbe győri munkavégzéssel munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • beérkező számlák ellenőrzése
  • kontírozás
  • bizonylatok könyvelése
  • bérköltségek és járulékbevallások könyvelése
  • értékcsökkenések elszámolása
  • havi áfa bevallások készítése
  • KSH, önkormányzati, illetve egyéb szolgáltatások elkészítése
  • NAV folyószámla egyeztetése
  • kapcsolattartás könyvvizsgálókkal,
  • részvétel beszámolók összeállításában
  • vevői folyószámla egyeztetések elvégzése
  • elektronikus átutalások adminisztrációja
  • számlák kiállítása

Elvárások:

  • középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • mérlegképes könyvelői adatbázisban való regisztráció
  • minimum 5 éves, könyvelésben szerzett tapasztalat
  • naprakész, megbízható számviteli, adózási ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • német nyelv ismerete
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság

Előny:

  • felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • bérszámfejtési tapasztalat
  • adótanácsadói végzettség
  • angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés
  • széles körű caffeteria rendszer
  • szakmai fejlődés
  • stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő