www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Székesfehérvári székhelyű cégcsoport

mérlegképes

könyvelőt

keres

Feladatok

  • bejövő és kimenő számlák, házipénztár  könyvelése,
  • banki könyvelés és kapcsolattartás,
  • Nyilvántartások egyeztetése (analitika, főkönyv, adófolyószámlák, szállítók, vevők, hitelek)
  • mérlegkészítés és zárás,
  • adóbevallások elkészítése,
  • ad hoc elemzések és kimutatások elkészítésében való részvétel.

Követelmények:

  • Szükséges végzettség: mérlegképes könyvelői és/vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Informatika: felhasználó szintű office ismeretek, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Egyéb követelmény: Precíz munkavégzés, felelősségteljes gondolkodásmód. Határozott, proaktív személyiség.

Jelentkezés: Kérjük küldje magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Szakmai tapasztalat: 2-3 éves, multinacionális környezetben szerzett könyvelői tapasztalat.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő