www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 331 napja lejárt

KÖNYVELŐ
Humasc Kft.

Ha Ön képes magas szintű, önálló, termelékeny munkavégzésre, kitartó a rutinfeladatok ellátásában és kreatív a váratlan helyzetek kezelésében, valamint szeretne hosszú távon egy stabil munkahelyen, korrekt munkakörülmények között egy jó csapatban dolgozni, akkor szívesen várjuk jelentkezését az alábbi feltételekkel.

Szakmai elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés, ennek hiányában képesített könyvelői végzettség
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek
  • Minimum 5 éves könyvelőirodai gyakorlat
  • Referenciák bemutatása

Személyiségét illetően:

  • Megbízható, precíz, munkájára és környezetére igényes
  • Rendszerben látó és gondolkodó
  • Képes egyedül és csapatban is dolgozni
  • Megoldáscentrikus
  • Motivált, lelkes, kitartó
  • Lelkiismeretes, vállalja munkájáért a felelősséget
  • Jól kommunikál
  • Magatartása etikus

Nyelvtudás:

  • Kommunikációképes angol (feltétel)
  • Német (előny)

Feladatok:

  • Társas vállalkozások teljes körű könyvelése, kapcsolódó bevallások és az éves beszámoló elkészítése önállóan
  • Ügyfelekkel és hatósági szervekkel történő kapcsolattartás

Bérezés, juttatások:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria, munkába járás költségtérítése
  • Képzési lehetőségek, támogatás a vezetés által

Munkavégzés helye, munkaidő:

  • Győr; hétfőtől csütörtökig 7.30-16.30, pénteken 7.30-13.30

Profilunk:

  • Gazdasági társaságok teljes körű könyvvitele, adótanácsadás, bér- és munkaügyi ügyintézés

  • Fényképpel és referenciákkal ellátott pályázati anyagát a pozíció és a bérigény megjelölésével az alábbi  e-mail címre várjuk.
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol