www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 482 napja lejárt

IX. kerületi székhelyű holding keres azonnali belépéssel, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

Könyvelő

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Általános Könyvviteli feladatok ellátása
  • Gazdasági események kontírozása
  • Számviteli bizonylatok könyvelése, ellenőrzése
  • Havi és éves zárási teendőkkel kapcsolatos teendők elvégzése
  • Analitikák összeállítása, egyeztetése
  • Adóbevallások elkészítésében való közreműködés
  • Folyószámlák egyeztetése
  • Kimenő számlák elkészítése

A munkakör betöltésének feltétele:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • Office ismerete

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • Precizitás, önállóság
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • A feladatokkal összefüggő jogszabályok pontos, naprakész ismerete és alkalmazni tudása

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Navision Program ismerete
  • Azonnali munkábaállás lehetősége

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő