www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 292 napja lejárt

Társaságunk a gazdasági adminisztrációs szolgáltatások piacán meghatározó szereplő, mely magyar és külföldi hátterű vállalkozások, illetve szervezetek számára nyújt integrált, magas színvonalú szolgáltatásokat.
Cégcsoportunk budapesti irodájának folyamatosan növekvő számviteli csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Amit várunk:

  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Mérlegképes könyvelői vagy felsőfokú számviteli végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Dinamikus, proaktív hozzáállás
  • Magabiztos, kommunikáció képes angol nyelvtudás előny
  • Navision vagy egyéb ERP rendszer ismerete előny
  • Tapasztalt és junior kollégák jelentkezését egyaránt várjuk

Főbb feladatok:

  • Ügyfélkörünkbe tartozó hazai és nemzetközi hátterű társaságok számviteli, adózási feladatainak ellátása (ügyfélmérettől függően, tapasztalat alapján személyre szabott feladatok ellátása)
    • pénzügyi adminisztráció
    • könyvelés
    • adóbevallások készítése
    • éves beszámoló készítés, éves zárások lebonyolítása
    • jelentések, kimutatások készítése
  • Rendszeres kommunikáció és kapcsolattartás ügyfeleinkkel, hatóságokkal
  • Együttműködés a szakmai vezetővel, kollégákkal

Amit mi nyújtunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődést, változatos feladatokat és előrelépési lehetőséget biztosítunk.
  • Versenyképes a juttatási csomagunk.
  • Belvárosi, jól felszerelt irodában dolgozunk.
  • Összetartó, jó csapat vagyunk, így biztosított a kellemes hangulatú, támogató munkahelyi légkör.
  • Rugalmas munkaidőt és munkavégzési helyet.
  • Közel 15 éves múltunkból eredő stabilitást, biztos egzisztenciát.

Ha szívesen csatlakozna hozzánk, kérem juttassa el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő