www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 350 napja lejárt

Kereskedelmi cégcsoport leányvállalatainak könyvelését ellátó iroda

Könyvelő

munkatársat keres

Feladatok:

  • Magyar jogszabályok szerinti, teljes körű könyvelési feladatok elvégzése
  • Számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
  • Beszámolók, adóbevallások összeállításában való aktív részvétel, bevallások önálló elkészítése
  • Adatszolgáltatások készítése és küldése
  • Havi/éves zárási feladatok elvégzése
  • Könyvvizsgálatban való részvétel
  • Adózással kapcsolatos naprakész, gyakorlati ismeretek, jogszabályoknak történő teljes körű megfelelés

Elvárások:

  • Min. 3 év teljes körű könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Excel táblázatkezelő magabiztos ismerete
  • Számvitellel és adózással kapcsolatos törvények naprakész ismerete
  • Pontosság, szoros határidők betartása
  • Képesség mind az önálló, mind a csoportos munkára
  • Jó problémamegoldó készség

Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • integrált ügyviteli rendszer ismerete

Munkavégzés helye:
Budapest, budai oldal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő