www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 500 napja lejárt

A DEN HARTOGH TRANS Kft

Azonnali kezdéssel keres

Könyvelő

Feladatok:

  • A vállalat pénzügyi-, számviteli, kontrolling feladatainak koordinálása
  • Havi jelentések, konszolidációs adatszolgáltatás az anyavállalat részére
  • Éves beszámoló, adóbevallások elkészítése
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
  • Bankokkal, adóhatósággal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • Statisztikai adatszolgáltatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információ az állásról:
Munkavégzés helye: BILK Logisztikai Központ területén található
Munkaviszony jellege: Teljes munkaidőben foglalkoztatott

Munkavégzés helye:
Budapest, 1239 Európa utca 4.

Angol és magyar nyelvű önéletrajzokat bruttó fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol