www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 496 napja lejárt

Könyvelő

Szeretnél könyvelő lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Milyen feladataid lennének?

  • költségszámlák rögzítése, helyesség ellenőrzése, igazoltatás, utalásra továbbítás, panaszkezelés,
  • statisztikai jelentések elkészítése, beadása, folyamat optimalizálása,
  • riportok elkészítése,
  • külső könyveléssel való egyeztetés,
  • munkaügyi ügyintézés (kiszervezett munkaügy segítése házon belül),
  • pénzügyi vezető munkájának segítése,
  • belső irattárazási folyamat kialakítása, működtetése,
  • bankszámla-forgalom könyvelése.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • minimum 3 éves könyvelői tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • hasonló méretű szervezetben eltöltött minimum 2 év,
  • precíz munkavégzés,
  • nagy munkabírás,
  • folyamatok gyors átlátása,
  • önálló munkavégzés,
  • kreatív gondolatok, csapatszellem,
  • előny: főkönyvelő mellett eltöltött hosszabb munkaviszony.

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet (fix jövedelem+cafeteria),
  • kihívást jelentő felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budapesten a III. kerületben, az Extreme Digital székhelyén.

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő