www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Ha nem csak a divat, hanem a mögötte álló kulisszatitkok is érdekelnek, a csapatunkban a helyed!
Impozáns ruhamárkákat forgalmazó, nemzetközi háttérrel rendelkező cégünk bővülésének köszönhetően új munkatársat keres

KÖNYVELŐ

pozícióba.
Lehetsz pályakezdő, aki megszerzett tudását most a gyakorlatban kipróbálhatja és kamatoztathatja, vagy akár szakmai tapasztalattal rendelkező, akinek javaslataira, ötleteire nyitottak vagyunk!

Feladataid lesznek:

  • Teljes körű könyvelés a főkönyvelő irányításával
  • Szállítói számlák könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartása és könyvelése
  • Pénzügyi feladatok ellátása (banki átutalások teljesítése és pénztárkezelés)
  • Havi zárási folyamatok támogatása
  • Főkönyvelő munkájának segítése
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Folyamatos jogszabálykövetés
  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív és ad-hoc feladatok

Amit kérünk Tőled:

  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete (főként Excel ismerete)
  • Precizitás, megbízhatóság, analitikus gondolkodásmód;
  • Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás, csapatjátékos szellem;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (főként írásban, de a beszédtől se riadj meg)

Amit mi nyújtunk Neked:

  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Márkaboltjainkban való vásárlási kedvezmény

Előny, de nem feltétel:

  • Vállalkozási területen könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Egyéb információ:

  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony 3 hónap próbaidővel
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör betölthető: azonnal

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzodat a bérigényed megjelölésével és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol