www.cvonline.hu

Könyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 1040741

Magyar tulajdonú szolgáltató cégcsoport munkatársat keres számviteli csapatába, zuglói központi irodájukba, azonnali munkakezdéssel a következő pozíció betöltésére: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:

  • Szállítói, vevői számlák könyvelése egy 9 fős számviteli csapat tagjaként;
  • számlázás, adminisztráció

Elvárások:
  • Pénzügyi és számviteli végzettség
  • adóügyi alapismeretek
  • előny 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Fiatal, összetartó csapat
  • tapasztalatszerzési, fejlődési lehetőség
  • önálló, változatos feladatok
  • céges rendezvények
  • hosszú távú, biztos munkahely

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, valamint a motivációs levelet a megadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését