www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 371 napja lejárt

Az Adecco, a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő számlák kontírozása, könyvelése SAP-ban nemzetközi standardok alapján;
  • Banki utalások előkészítése, könyvelése;
  • Export, import, vám, árfolyam különbözet könyvelése;
  • Folyószámlák egyeztetése, rekonsziliáció;
  • Részvétel havi és negyedéves zárási folyamatokban;
  • Részvétel auditálási folyamatokban;
  • Kapcsolattartás partner szervezetekkel.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • ERP ismeret;
  • Erős Excel tudás.

Munkavégzés helye:

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol