www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 384 napja lejárt

Beorol vezető kéziszerszám gyártó és forgalmazó vállalkozás Délkelet Európában, több mint 18 éves piaci jelenléttel állandó növekedéssel és bővüléssel. Odaadó munkatársaink és a termékpaletta folyamatos szélesítésének köszönhetően sikerült vezető pozíciót elérnünk Délkelet Európa piacán. Leányvállalataink jelen vannak Bosznia és Hercegovinában, Magyarországon, Macedóniában, Montenegróban és az Egyesült Arab Emirátusokban. Közel Kelettől Dél Amerikáig több mint 50 országba szállítjuk termékeinket. Büszkék vagyunk az elért sikereinkre és ezzel összhangban új lelkes munkatársakat keresünk a további bővülés érdekében.

A magyarországi tevékenységünk bővülése miatt új alkalmazottakat keresünk. Ha érdekelt az állandó tanulásra és szakképzésre, kemény munkára, a partnerekkel való foglalkozásra - akkor jelentkezzen a következő állásra:

 Könyvelő

 1 fő - Budapest

Kötelező feltételek a jelentkezőknek:

  • Árukönyvelés ismerete
  • Pénzügyi könyvelés ismerete
  • Tapasztalat könyvelő programok használatában
  • Haladó számítógépes ismeretek, különösen MS-Office ismeretek (Excel)
  • Szerb nyelv kötelező ismerete
  •  Az anyacéggel való kommunikáció szerb nyelven történik
  • Budapesti lakóhellyel rendelkezik
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év számviteli és pénzügyi szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • Együttműködés a könyvelőirodával

Előnyt jelent a jelentkezőknek:

  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Kimagasló kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • Analitikus, szisztematikus és felelősségteljes személyiség
  • Az üzleti dokumentáció és üzleti levelezés alapjainak ismerete
  • Nyomás alatt is precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Munka egy dinamikus környezetben, egy vállalatban amely vezető szerepet tölt be a nemzetközi és a hazai piacon
  • Előléptetési és szakmai továbbképzési lehetőség

Ha megfelel a fent leírtaknak akkor kérem küldje el a fényképes önéletrajzát elektronikus úton a jelentkezési határidőn belül.

Csak a szűkebb körbe bejutókat értesítjük, többieknek köszönjük a jelentkezést.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Szerb
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...