www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2016.06.24.
Hirdetés azonosító: 1039439

Könyvelő

Az autóiparban tevékenykedő partnerünk 1-2 év tapasztalattal rendelkező könyvelő munkatársat keres dinamikusan fejlődő budapesti irodájába.

Feladatok:

- Bejövő (szállító) számlák teljes könyvelése
- Bankkönyvelés
- Bérek és járulékaik könyvelése
- Kimenő (vevő) számlák kiállításában nyújtott támogatás
- A havi szintű csoport riportinghoz szükséges elhatárolások (és egyéb vegyes feladások) könyvelése és azok pontos visszaforgatása, követése
- Banki utalások előkészítése felsővezetői jóváhagyásra
- ÁFA analitkák biztosítsa
- Havi szintű főkönyvi zárás elvégzése
- Könyvvizsgálatban történő aktív részvétel
- Egyenlegek és számlák kapcsán a partnerekkel történő egyeztetés (vevő és szállító)
- Heti és havi csoportszintű pénzügyi jelentések elkészítésében való részvétel
- Céges pénzügyi kontrol terület kialakításában aktív részvétel

Elvárások:

- felsőfokú gazdasági végzettség,
- könyvelésben szerzett min 1-2 éves szakmai tapasztalat,
- pontosság és precizitás,
- határidők betartása,
- csapatszellem,
- középszintű angol nyelvtudás
- Microsoft Excel magas szintű ismerete

Előny:
- mérlegképes könyvelő képesítés
- nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat
- integrált vállalat irányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- hosszútávú munkalehetőség
- komplex feladatok
- fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a