www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 507 napja lejárt

Külföldiek által alapított társaságokra, valamint diplomaták ÁFA visszaigénylésére specializálódott tanácsadó és könyvelési szolgáltatást végző, piacvezető irodánk angolul társalgási szinten kommunikáló, ügyfeleit teljes körűen kiszolgáló

KÖNYVELŐ

munkatársat keres.

Feladatok

  • Újonnan alakuló cégek bejelentési kötelezettségeinek teljesítése.
  • Teljes körű könyvelési és egyéb számviteli feladatok ellátása.
  • Adóbevallások összeállítása.
  • Adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése.
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, adóhatósággal, egyéb hivatalokkal.
  • Napi kapcsolattartás angol nyelven az ügyfelekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 2 év szakmai gyakorlat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (szóban, írásban).
  • Gyakorlott PC ismeretek (Excel, Word).
  • Precizitás, hatékonyság, önállóság.
  • Monoton munkatűrés.
  • Kulturált, ápolt megjelenés.
  • Kiváló verbális készség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • RLB könyvelői szoftver ismerete.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége egy kiváló környezetben.
  • Cégen belüli folyamatos előrelépés.
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség.
  • Kulturált munkakörülmények.
  • Versenyképes fizetés.
  • Nem dohányzó munkahely.

A munkavégzés helye: Budapest

Fényképpel ellátott – kézzel írott – önéletrajzát kérjük az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol