www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 573 napja lejárt

Tőkeerős budapesti ingatlan befektető vállalatcsoport bővítés céljából keres több éves tapasztalattal rendelkező munkatársat

KÖNYVELŐ

munkakörbe.

Feladatok:

  • A cégcsoport cégeinek teljes körű könyvelése
  • Bejövő és kimenő számlák kezelése
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátása
  • Bevallások összeállítása és benyújtása
  • A magyar számviteli szabályoknak megfelelő éves beszámolók készítése
  • Könyvvizsgálatban való aktív részvétel
  • Statisztikai jelentések készítése az MNB és a KSH számára
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárásaink:

  • Könyvelés területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált mérlegképes előny) vagy főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Határidők betartása
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munka
  • Fiatal csapat
  • Szakmai kihívások és felelősségteljes munkakör
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület (Nem könyvelőiroda.)
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő