www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 257 napja lejárt

Salgótarjáni székhelyű kereskedelmi vállalkozás

VEZETŐI TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐ KÖNYVELŐ

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

Elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli főiskolai vagy mérlegképes könyvelő végzettség
  • Adózási és számviteli területre vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete, ezek gyakorlatban történő alkalmazása
  • Főkönyvi könyvelésben, szállítói számlák kontírozásában, elemzésben szerzett legalább 5 éves gyakorlat
  • Erős problémamegoldó képesség, precíz, pontos munkavégzés, rugalmasság, nagyfokú munkabírás
  • Kiváló felhasználói szintű számítástechnikai gyakorlat
  • Önálló, megbízható, magabiztos fellépés és jó szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
Helyek Nógrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő