www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 262 napja lejárt

Lakberendezési termékek kereskedelmével foglalkozó 10 cégből álló magyar vállalatcsoport Budapest, 13. kerületi központjába munkatársat keres

Könyvelő

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes körű könyvelői feladatok ellátása a vállalatcsoporton belül
  • egyeztetések elvégzése
  • beszámolók, adatszolgáltatások, adóbevallások készítésében való részvétel

Az új munkatárs szakmai munkája főkönyvelő irányítása mellett történik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • könyvelési területen szerzett legalább 2-5 éves gyakorlat
  • könyvelőprogramok ismerete
  • leinformálhatóság
  • megbízhatóság, önállóság, pontosság, precizitás, kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés mellett képesség a csapatmunkára

Előny:

  • bérszámfejtői végzettség, gyakorlat
  • magas szintű MS Office ismeret

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó hangulatú csapatban dolgozni, küldje el fényképes önéletrajzát, és motivációs levelét, fizetési elvárásainak feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő