www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 267 napja lejárt

Az Art Hotel Szeged

KÖNYVELŐ

munkakörre teljes munkaidőben munkatársat keres.

Fő feladatok:

  • szállítói számlák, bank, pénztár könyvelése,
  • az egységek napi adminisztrációs feladatainak támogatása,
  • havi zárás (bevétel, bérfeladás, elhatárolások könyvelése), havi egyeztetések,
  • havi adóbevallások elkészítése.

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • számvitel-, adó- és gazdasági jogszabályok naprakész ismerete
  • erős Excel tudás

Előnyt jelent:

  • szállodaiparban szerzett szakmai gyakorlat.

Munkavégzés helye: Szeged
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi
email címen lehet.

További információk: Link megjelenítése

Helyek Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő