www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 KÖNYVELŐ

Feladatok:
• Bank és pénztár könyvelése,
• Főkönyvi vegyes könyvelés, szállítói számlák könyvelése
• Vevői számlák létrehozása
• Részvétel a havi- és éves zárásokban

Elvárások:
• Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
• Min. 2-3 éves, termelő vállalatnál szerzett könyvelő tapasztalat
• Kommunikációs szintű német nyelvtudás
• Adótörvények naprakész ismerete
• Megbízhatóság, önállóság, precizitás

Előny:
• SAP ismeretek, és a program gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat
• Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem és juttatások
• Munkavégzés egy fiatal és lendületes csapatban
• Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:
• Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Elvárt nyelvtudás Német