www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 508 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Bank és pénztár könyvelése,

  • Főkönyvi vegyes könyvelés, szállítói számlák könyvelése

  • Vevői számlák létrehozása

  • Részvétel a havi- és éves zárásokban

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség

  • Min. 2-3 éves, termelő vállalatnál szerzett könyvelő tapasztalat

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás

  • Adótörvények naprakész ismerete

  • Megbízhatóság, önállóság, precizitás

Előny:

  • SAP ismeretek, és a program gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

  • Munkavégzés egy fiatal és lendületes csapatban

  • Multinacionális környezet

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az alábbi e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Veszprém
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német