www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 383 napja lejárt

A nemzetközi médiapiacon tevékenykedő

IKO MEDIA GROUP

budapesti székhelyére

könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

A rábízott cégek folyamatos, teljes körű könyvelése:

  • kimenő számlák kiállítása és azok könyvelése
  • bejövő számlák könyvelése
  • bank és pénztár könyvelések
  • vegyes könyvelések
  • tárgyi eszközök aktiválása
  • készletek folyamatos mennyiségi és értékbeni nyilvántartása, egyeztetése
  • leltározási, leltárellenőri feladatok ellátása
  • vevő, szállító analitika karbantartása, egyeztetések a partnerekkel
  • mérleg számlák egyeztetése
  • adóbevallások készítése
  • statisztikák készítése
  • ad-hoc riportok készítése
  • éves zárási feladatok ellátása, beszámoló elkészítése
  • együttműködés a könyvvizsgálóval
  • ellenőrző szervekkel (Adóhatóság, Önkormányzat) való kapcsolattartás

Elvárások:

  • könyvelői munkakörben eltöltött legalább 3-5 éves gyakorlat (könyvelőirodai tapasztalat előnyt jelent)
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • megalapozott számviteli és adózási ismeretek és azok alkalmazása a gyakorlatban
  • számviteli (Navision ismeret előnyt jelent) és ügyviteli szoftverek (pl.: Microsoft Excel, Word, Outlook) biztos felhasználói ismerete
  • hatékony munkavégzés egyénileg és csapatban egyaránt

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, s megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling