www.cvonline.hu

Könyvelő

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1021146

Országos hálózattal rendelkező szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • cégek teljes körű könyvelése
  • a bevallási és beszámolási kötelezettségek pontos teljesítésének biztosítása
  • bejövő, kimenő számlák, bank és pénztár könyvelése
  • szállítói, vevői folyószámlák egyeztetése
  • utalás előkészítése, rögzítése a banki rendszerben
  • a havi/negyedéves/éves zárási feladatokban való aktív közreműködés
  • adóbevallások, jelentések és statisztikák elkészítése
  • pénzügyi és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • riportok készítése a menedzsment felé

Elvárások:
  • szakirányú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • a hazai számviteli szabályok naprakész ismerete
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség
  • megbízhatóság, önállóság, rugalmasság

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Apolló program ismerete

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott e-mail címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését.