www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 306 napja lejárt

KÖNYVELŐT

keresünk!

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok ellátása,
  • bank és szállítói számlák könyvelése,
  • napi kapcsolattartás szállítókkal, társ részlegekkel, bérszámfejtővel és könyvvizsgálóval

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • regisztrált mérlegképes képesítés,
  • min. 4 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • precizitás, rugalmasság,
  • önálló munkavégzés

Előnyök:

  • RLB kettős könyvviteli szoftver ismerete,
  • AZONNALI MUNKAKEZDÉS

Jelentkezni 2016. március 20-ig, fényképes szakmai önéletrajz elküldésével és a fizetési igény megjelölésével lehet az alábbi e-mail címen!

06-1/253-0770

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő