www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Beszállítói számlák tartalmi és formai ellenőrzése;

  • Kifizetések indítása;

  • Bejövő, kimenő számlák, elhatárolások, értékcsökkenések könyvelése;
  • Riportok készítése;

  • Internal és external auditra való felkészülés;

  • Együttműködés külső partnerekkel és a cég különböző részlegeivel.

Elvárások:

  • Felsőfokú számviteli/ pénzügyi végzettség;

  • Előny kommunikációképes angol nyelvtudás;

  • Minimum egy éves releváns tapasztalat kormányzati támogatási/pályázati ügyek irányításában;

  • Erős Excel ismeret,

  • Elhivatott személyiség, proaktivitás és rugalmasság.

    Munkavégzés helye:

    Gyöngyös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére kérem, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Gyöngyös
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő