www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 335 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, piacán meghatározó szerepet betöltő, dinamikus növekedési pályán lévő termelővállalat keres

– létszámbővítés miatt –

tapasztalt

Könyvelő

munkatársat a pénzügy és számviteli csoportjába.

Feladatok:

  • beérkező és kimenő számlák könyvelése,
  • banki utalások előkészítése, kintlévőségkezelés,
  • adókötelezettségek nyilvántartása, egyenlegek egyeztetése,
  • adóbevallások elkészítése, ellenőrzések során történő közreműködés,
  • különböző pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése,
  • rendszeres riportálás a gazdasági vezető, kapcsolattartás az anyavállalat pénzügyi osztálya felé,
  • havi zárási feladatok elvégzése, határidők betartása,
  • éves beszámoló előkészítése, könyvvizsgálatban való aktív részvétel,
  • vonatkozó jogszabályváltozások nyomon követése,
  • projektekben való részvétel (különös tekintettel a vállalatirányítási rendszer folyamatos fejlesztésére).

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel),
  • kommunikációképes német nyelvtudás írásban és szóban,
  • minimum 4-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció nem feltétel),
  • számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete, és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság,
  • strukturált gondolkodásmód, precizitás,
  • határozott, megbízható, proaktív, rugalmas személyiség.

Előnyt jelent:

  • SAP rendszerben szerzett könyvelési tapasztalat,
  • adótanácsadói végzettség,
  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakör, fiatalos csapat,
  • nemzetközi háttér, fejlődési lehetőség,
  • feladatokkal arányosan versenyképes jövedelem / juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben érdekli a lehetőség, fényképes pályázati anyagát (önéletrajz, motivációs levél) várjuk a lenti e-mail címre, 2016. február 19-ig.

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő