www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 506 napja lejárt

EU által finanszírozott beruházások menedzsmentjével foglalkozó, dinamikusan fejlődő cégcsoport munkatársat keres könyvelő

Pozícióba.Várjuk 5 éves tapasztalattal, illetve pénzügy-számviteli főiskolai, vagy ezzel egyenértékű végzettséggel rendelkező munkavállalók jelentkezését, teljes munkaidős állás betöltésére.

Feladatok:

 Bank, pénztár, kimenő, bejövő számlák, "vegyes" bizonylati tételek könyvelése

            Pénztár bizonylatolás elvégzése (könyvelő programból)

            Vevő és szállítói folyószámlák egyeztetése

            Adóbevallások elkészítése (az un. 08 bevallás kivételével)

             KSH statisztikák elkészítése

             A könyvelési nyilvántartásokon alapuló vezetői információk előállítása jellemzően
Excel táblázatok formájában

             Főkönyvelő munkájának támogatása

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség

            Mérlegképes könyvelői szakképesítés

            A regisztrált könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában szereplés

            Vállalkozási szakterületen szerzett legalább 5 éves szakmai (könyvelői) tapasztalat az
analitikus és a főkönyvi könyvelésben

              Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete. (Számvitelről szóló

törvény; Áfa;
Tao.; Art.; helyi adók; Szja.; Itv.; Ptk.)

            AbevJava Általános Nyomtatvány Kitöltő (ÁNyK) ismerete

            Az elektronikus adóbevallás benyújtáshoz szükséges regisztráció megléte

              MS Office (Excel, Word, Outlook) magas alkalmazói szintű ismerete

            Complex Jogtár plusz felhasználói szintű ismerete

            Alapvető számítógépes számítástechnikai ismeretek

            Precizitás, terhelhetőség

            Alapszintű angol, vagy német nyelvtudás

             Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság

              ComboSoft könyvelő és eszköznyilvántartó program ismerete

            Nyílt végű, zárt végű pénzügyi gépjármű lízingek elszámolásaiban jártasság

            Ingatlanok vételével, eladásával, hasznosításával kapcsolatos gazdasági események
elszámolásaiban jártasság

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, teljesítmény alapján

Egyéb juttatások

Biztos állás egy fejlődő vállalati cégcsoportnál

  Fiatalos csapat, rugalmas munkaidő, modern munkafeltételek

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal az  E-mail cím megjelenítése címen

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol