www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 513 napja lejárt

KÖNYVELŐ

(mérlegképes könyvelő)

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • A Zrt. önálló, teljes körű könyvelése,
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések,
  • Adófolyószámla egyeztetések,
  • Döntés előkészítés, belső adatszolgáltatások, statisztikák készítése (KSH),
  • Havi és időszaki zárások határidőre történő elvégzése,
  • Havi, negyedéves, éves bevallások önálló elkészítése, ellenőrzésre való előkészítése,
  • Éves beszámoló elkészítése, gazdasági vezető irányítása mellett,
  • Kintlévőség kezelés és a hozzá kapcsolódó levelezések intézése,
  • Pénzügyes feladatok ellátása (napi cash-flow tervezés, utalások kezelése, limitek figyelése, kapcsolattartás a bankkal),

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői ismeretek,
  • Számviteli, adózási és egyéb, a munkavégzéshez szükséges törvények, jogszabályok, rendeletek naprakész ismerete,
  • Több év gazdasági (számviteli, pénzügyi, kontrolling) szakterületen szerzett szakmai tapasztalat, gyakorlat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen MS-Office ismeretek (Excel, Word) és gyakorlat,
  • Magas fokú kommunikációs, információ átadási, szervező-, és problémamegoldó képesség szóban és írásban,
  • Kezdeményező készség,
  • Jó kapcsolatteremtő, lényeglátó képesség,
  • Önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú főiskolai, egyetemi),
  • Adótanácsadói végzettség, társadalombiztosítási ügyintéző vagy szakelőadói képzettség,
  • Integrált vállalatirányítási szoftver alkalmazásában szerzett gyakorlat,
  • Angol vagy német nyelvismeret,
  • Jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkahelyi légkör,
  • Jól felszerelt, igényes munkahely,
  • Versenyképes fizetés,
  • Széleskörű szakmai tapasztalat és szakmai fejlődés lehetősége.

A munkavégzés helye: Dunaharaszti és Budapest. A jelentkezéseket részletes, fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével, a munkakör megnevezésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő