www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.03.18.
Hirdetés azonosító: 1014654

Könyvelő

Gyógyszeripari fejlesztésekkel foglalkozó ügyfelünk számára keresünk angolul folyékonyan beszélő teljes körű Könyvelőt!

Feladatok:

- A cég Shared Service Centerével (SSC) való együttműködés:
- könyvelés folyamatos ellenőrzése
- napi kapcsolattartás, szakmai támogatás
- utalási javaslatok ellenőrzése és tájékoztatás a szükséges módosításokról
- adatok feltöltése a SharePoint rendszerbe
- zárási feladatok elvégzése, illetve koordinálása
- számlák jóváhagyási folyamatának koordinálása

- Különböző adók adószakértővel történő megállapítása
- Bevallások közös elkészítése
- Adótörvények figyelése, változások nyomon követése, hatások kalkulálása
- Bérszámfejtéshez szükséges riportok elkészítése, továbbítása
- Éves magyar beszámoló/US-GAAP/IFRS riportok elkészítése
- Hatósági vizsgálatokon való aktív részvétel (anyagok előkészítése, vizsgálat támogatása)
- Éves könyvvizsgálat támogatása

Elvárások:

Elvárás:
- Felsőfokú számviteli végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás
- minimum 3 éves könyvelő tapasztalat
- SAP és Microsoft Office magas szintű ismerete
- Naprakész, széleskörű adózási és számviteli ismeretek
- Pontos, precíz munkavégzés
- Rugalmasság

Előny:
- Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk:

- Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
- Karrierlehetőség
- Támogató munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség
- Fiatalos csapat

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a