www.cvonline.hu

Könyvelő

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1014045

Magyarországon 10 éves múltra visszatekintő multinacionális, flottakezeléssel és lízingeléssel foglalkozó partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • banki könyvelés, költségelszámolások könyvelése
  • egyéb működési költség számlák könyvelése
  • szállítói számlákkal kapcsolatos egyeztetések
  • hitelállomány karbantartása
  • egyeztetés az esedékes kamatokról, törlesztésekről
  • utalási lista összeállítása
  • cash-flow, hiteligény kalkuláció
  • havi zárásokban való részvétel

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 éves könyvelői gyakorlat
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret

Juttatások:
  • Időszakos lehetőség, előre láthatólag 3-4 hónap
  • modern, multinacionális környezet
  • teljes munkaidő
  • azonnali munkakezdés

Előnyök:
  • Behajtással kapcsolatos gyakorlat

  • Kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a megadott emailcímre

Munkavégzés helye:
  • Budapest