www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 468 napja lejárt

Consider Könyvelő Iroda Kft

ÚJ KOLLÉGÁT KERES

Könyvelő

munkakörben

Feladatok:

  • Könyvelési adatok rögzítése (számlák, bizonylatok számítógépbe való rögzítése, kontírozása    vegyes könyvelési tételek rögzítése, szállítói-, vevői folyószámlák egyeztetése, banki-pénztári forgalmak könyvelése)
  • Folyamatos együttműködés a vezető könyvelővel
  • Telefonos ügyintézés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban
  • Bevallások előkészítése
  • Nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • minimum munkatapasztalat
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Könyvelő irodai tapasztalat előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • kellemes, barátságos munkahely
  • jó munkahelyi légkör
  • egymás érdekeit is szem előtt tartó csapat
  • szakmai háttér biztosítása (hírlevelek, kézikönyvek, jogtár, képzések)
  • a jó munka erkölcsi és anyagi megbecsülése

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Kezdés várható időpontja: azonnal

  • fényképes önéletrajzzal
  • nettó fizetési igény megjelölésével

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő