www.cvonline.hu

Könyvelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1010970
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal nemzetközi partnerünk számára keresünk Könyvelő pozícióra munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Vállalati könyvelés (számlák, bankkivonatok, leltár, munkabérek, elhatárolások)
  • Nyilatkozatok előkészítése a controlling felé(havi és negyedéves zárások, adategyeztetés, stb.)
  • Riportok készítése a menedzsment felé, segítség a költségvetés tervezésében
  • Határidős feladatok figyelemmel követése, betartása
  • Napi folyamatok ellenőrzése, menedzselése
  • Főkönyvelő munkájának támogatása
  • Dokumentumkezelés, levelezés
  • Hatályos törvények és jogszabályok követése, figyelése

Elvárások:

  • Minimum 2 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • magas szintű Ms Office ismeret - Excel
  • Nagyfokú önállóság

Előnyt jelent:

  • Exact software ismerete

Amit nyújtunk

  • Nagy lehetőség tapasztalatszerzésre egy gyorsan feljődő nemzetközi cégnél
  • Multinacionális és fiatalos munkakörnyezet
Jelentkezni angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.