www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Bejövő számlák ellenőrzése, könyvelése, hibás számlák kezelése
  • Elhatárolások készítése
  • A havi és éves átértékelések elkészítése és ellenőrzése
  • Árfolyam különbözetek kalkulációja és könyvelése
  • Számlák egyeztetése a főkönyvi számlákkal, eltérések megállapítása és azok korrekciója
  • Közreműködés a havi vállalatcsoporton belüli pénzügyi egyeztetésekben
  • Belső pénzügyi folyamatok lekövetése
  • KSH jelentések és pénzügyi riportok készítése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Részvétel az éves leltárellenőrzésben
  • Audit folyamatok támogatása
  • Közreműködés a havi pénzügyi zárásokban, riportok és előrejelzések határidőre történő elkészítése a vállalati elvárásoknak megfelelően.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági/pénzügyi vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • 2-3 éves nagyrészt multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat számviteli területen
  • Angol nyelv kommunikációs ismerete
  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és interperszonális képességek

Előny:

  • Az US GAAP sztenderd ismeret

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az Link megjelenítése  e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő