www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 525 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt.,  külföldi lapokat forgalmazó leányvállalata

Könyvelő

munkatársakat keres.

Főbb feladatok:

  • Beérkezett kiadói számlák (import csoport, könyves csoport, egyedi előfizetés) ellenőrzése, nyilvántartásba vétele, könyvelésre történő előkészítése, számítógépes rendszerbe való tételes felvezetése
  • A kiadói forgalom kiadónkénti nyilvántartása, illetve az átutalások vezetése
  •  PC bankáron keresztül átutalás a külföldi kiadóknak, partnereknek
  • Bank kapcsolattartás, ügyintézés
  • A külföldi partnerek (külföldi lapok, könyvek) felé számlázás, illetve átutalással, illetve pénzügyi reklamációk kezelése
  • Kiadói kinnlevóségek figyelése, partnerek részére fizetési felszólítás küldése
  • Deviza bankok forgalmának könyvelése, pénztári tételek kontírozása, könyvelése
  • Zárási munkákban való részvétel a gazdasági vezető irányítása mellett

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Excel ismeret
  • Integrált IT rendszer (SAP) ismerete előny
  • Német és angol nyelv legalább alapfokú ismerete

Képességek:

  • Problémamegoldó készség
  • Proaktív szemlélet
  • Precizitás
  • Kommunikációs készség

Személyes jellemzők:

  • Pontosság
  • Felelősségtudat
  • Intelligencia

Várjuk jelentkezését, amelyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában, fizetési igény megjelölésével 2016. január 31-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol