www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 635 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi és vendéglátóipari cégcsoport bővülő Pénzügyi / Könyvelési osztályára

Könyvelő

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Teljes körű számlakönyvelés
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Utalások előkészítése, analitikák vezetése
  • Bevallások elkészítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Minimum 2-5 év szakmai gyakorlat teljes körű könyvelőként, lehetőleg könyvelőirodában
  • Pontos, precíz, határidőtartó munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Számítógép és programok (Office, eddigi könyvelőprogram) otthonos és biztos kezelése
  • Elhivatottság a szakmai iránt

Amit kínálunk:

  • Biztos és folyamatosan fejlődő céges háttér
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló csapatszellem és összetartó csapat
  • Modern irodai környezet Budapest 21. kerületében

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő