www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 357 napja lejárt

Könyvelőt

keresünk pécsi cégcsoporthoz

Feladatok:

  • Havi-, negyedéves-, éves cégek teljes körű könyvelése,
  • A cégek naprakész könyvelése,
  • Bevallások elkészítése,
  • Mérleg, eredmény-kimutatás összeállítása,
  • Főkönyvi számlák egyeztetése analitikus nyilvántartásokkal,
  • Pénztárkezelés,
  • Adatszolgáltatás a menedzsment felé,

Elvárások:

  • Könyvelésben szerzett min. 5 éves teljes körű tapasztalat elengedhetetlen feltétel a pozíció betöltéséhez,
  • Igény a naprakész információk megszerzésére,
  • Precíz, analitikus gondolkodásmód,
  • Párhuzamosan képes gondolkodni több ügyet illetően,
  • Számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való teljes cég képviselet,
  • Pályázati támogatások könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség,
  • Számviteli szabályok ismerete,
  • Naprakész adójogi ismeretek,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete,
  • Globális látásmódú

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Teljes munkaidő,

Munkavégzés helye: Pécs

Kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre eljuttatni szíveskedjen!

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő