www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 644 napja lejárt

Budapesti nagykereskedelmi cég

könyvelő

pozícióba keres teljes munkaidős, teljes körű könyvelésre munkatársat.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség vagy felsőfokú szakmai végzettség
  • 1-2 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • microsoft office irodai programok alapos felhasználói szintű ismerete, kiemelten az excel
  • önálló, kreatív, lelkiismeretes, pontos, precíz munkavégzés

A pályázatok elbírálásánál előny:

  • SAP business one integrált vállalat irányítási rendszer ismerete
  • bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Jó munkahelyi körülmények
  • Versenyképes fizetés

Egyéb:

fizetési igénnyel megjelölt, leinformálható önéletrajzát és motivációs levelét várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Customer Service Specialist (English )

Trenkwalder Kft

We are looking for a new colleague to the inter...
Budapest

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Pest, Budapest

Folyamat ellenőr

Folyamat ellenőr pozícióba keresünk munkatársak...
Fejér