www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.

Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.

Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Te hiszel bennünk?

Csatlakozz hozzánk

KÖNYVELŐ

munkatársnak!

Cégünk, az FCC Environment márkát képviselő .A.S.A. Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfelei egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva.

Szakértelmünket és sikerünket mi sem bizonyítja jobban, minthogy 2015-ben immár 8. alkalommal ítélték a cégünk által képviselt .A.S.A. márkának a Business Superbrands díjat, valamint mi vagyunk a hulladékgazdálkodási szektor egyetlen Energiahatékony Vállalat címmel rendelkező cége.

KÖNYVELŐ munkatársat keresünk, aki precíz munkájával hozzájárul a könyvelési csoport feladatainak magas szintű ellátásához és szakmai támogatást nyújt az egyes területek számára.

Te vagy a megfelelő jelöltünk, ha:

  • minimum 3 éves könyvelési vagy pénzügyi területen szerzett gyakorlatod van
  • középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • felhasználó szinten tudod kezelni az MS Office eszközöket
  • kiváló kommunikációs- és szervező készségeid vannak
  • feladataid ellátása során talpraesett és önálló vagy
  • kizárólag igényes és precíz munkát adsz ki a kezedből

A leendő munkatársunk feladatai:

  • szállítói számlák, pénztár és bank könyvelése
  • teljes körű készlet- és tárgyi eszköz nyilvántartás
  • vevői és szállítói egyeztetések
  • adóbevallások elkészítése
  • havi és éves zárással kapcsolatos könyvelési feladatok ellátása
  • adatszolgáltatások
  • könyvvizsgálat támogatása

Amit kínálunk:

  • heti 40 órás foglalkoztatást
  • bejelentett és törvényes munkaviszonyt
  • munkába járáshoz költségtérítést
  • továbbképzési lehetőséget
  • hosszú távú munkahelyet
  • kellemes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:

  • Gyál külterülete

Ha bővebb információt szeretnél megtudni cégünkről, kérjük, látogasd meg honlapunkat:

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Reméljük, hamarosan munkatársaink között üdvözölhetünk Téged is!

Szakmai önéletrajzod és motivációs leveled - a fizetési igény megjelölésével - az alábbi címre várjuk.

.A.S.A. Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő