www.cvonline.hu

Könyvelő - Veszprém (Referenciaszám: RE-1508)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1038685

Feladatok:

  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Kimutatások, jelentések készítése
  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Pénztár, bank könyvelése
  • Számlaegyeztetések és analitikák készítése
  • Banki ügyintézés

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Kiváló együttműködő és kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Előny:

  • Valamely számviteli program ismerete
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Könyvelő irodában szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Fiatalos lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Egyedi megállapodás szerinti bérezés

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. munkaszervezéssel foglalkozó társvállalkozása veszprémi irodájához toboroz és közvetít részmunkaidős munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1508-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -