www.cvonline.hu

Könyvelő-Titkárnő

  • A hirdetés 273 napja lejárt

Elektronikai termékek, kábeltelevíziós eszközök fejlesztésével, gyártásával, értékesítésével foglalkozó 50 fős cég
keres munkatársat

munkakörbe

Feladat:

  • Vevő számlák készítése,
  • Szállító számlák könyvelése,
  • Főkönyvi könyvelés, és analitikus nyilvántartások kezelése
  • Bevallások elkészítésében való részvétel.
  • Beérkező telefonhívások, üzenetek fogadása, továbbítása, e-mailek és faxok kezelése
  • Posta átvétele a kézbesítőtől, a beérkező levelek iktatása
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása (gépelés, iratfűzés, másolás, akta- és iratrendezés, szkennelés, archiválás)
  • Nyilvántartások vezetése
  • Általános szervezési és reprezentatív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Min. 1 éves releváns gyakorlat
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Gépírni tudás
  • ERP ismeret

Kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Cafetéria

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezési határidő: 2016.06.30.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő