www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ TELJES KÖRŰ KÖNYVELÉSI TAPASZTALATTAL

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Feladatok:

►   Teljes körű könyvelés (pl. szállítói számlák, bank, vegyes tételek)

►    Banki utalási csomagok összeállítása

►    Kinlévőség kezelés (ezzel kapcsolatban együttműködés a hitelbiztosító céggel és a vevőkkel)

►    Havi/éves zárásokban történő közreműködés

►    A főkönyvelő támogatása

►    A számviteli/pénzügyi tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (pl. bizonylatok ellenőrzése, rendszerezése)

Elvárások:

►   Mérlegképes könyvelői végzettség

►   Legalább 4-5 éves, a lentiek szerinti feladatok/feladatkör ellátásában szerzett szakmai tapasztalat

►   Angol nyelv legalább középfokú ismerete

►   Teljes körű könyvelésben szerzett, alapos gyakorlat, a magyar jogszabályok szerint (pl. szállító számlák, bank, vegyes tételek könyvelése)

►    SAP gyakorlat

►   Általános pénzügyi feladatok ellátásában szerzett tapasztalat (pl. utalási csomagok összeállítása, kintlévőség kezelés)

Előny:

►   IAS/ IFRS –ben szerzett tapasztalat

►   Kintlévőségkezelésben szerzett tapasztalat

►   Önálló munkavégzésre való alkalmasság, de csapatban is jól tudjon együttműködni

►   Társosztályokkal való együttműködésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

►   Teljes munkaidős foglalkoztatás

►   Fejlődési lehetőség: a Főkönyvelő támogatásával,bizonyos kérdésekben őt helyettesítve

►   Nemzetközi együttműködés

►   Versenyképes fizetési és juttatási csomag

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő