www.cvonline.hu

Könyvelő - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 282 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a pozícióban az Ön feladata lesz: a szállítói számlák könyvelése, a szállítói, vevői folyószámlák illetve a nem számlázott szállítások egyeztetése. Továbbá a szállítókkal és a vevőkkel való kapcsolattartás, a vevő - szállító törzs karbantartása MFG-ben és a kimenő számlák kiállítása, könyvelése is.

Végzettség:
Felsőfokú számviteli végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az idális jelölt: - Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik. - Ismeri az aktuális számviteli és adózási szabályokat, ÁFA tv. - Pontosság, megbízhatóság, elkötelezettség és nagy munkabírás jellemzi.

Pénzügy/Számvitel területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Program Manager - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Vevői minőségügyi mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a pozícióban az Ön feladata le...

Könyvelő

Tranzit-Dió Kft

A Tranzit-Dió Kft Pályázatot hirdet az alábbi á...
Szabolcs-Szatmár-Bereg, Jánkmajtis