www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (Szlovák nyelvtudással)

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pám-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „Eurpoean Leader in Quality" („Minőségben piacvezető Európában") elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

KÖNYVELŐ
(Szlovák nyelvtudással)

Feladat:

  • Teljes körű, napi, operatív könyvelési feladatok ellátása
  • Főkönyvi egyeztetések
  • Havi/negyedéves/féléves/éves zárások elkészítése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Adóbevallások elkészítése, összeállítása és benyújtása, határidők figyelése
  • Auditokban való részvétel
  • SAP bevezetésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • 3-5 éves könyvelési tapasztalat
  • Önálló, pontos, hatékony munkavégzés
  • Microsoft irodai programok felhasználó szintű ismerete
  • Kommunikációképes szlovák nyelvtudás
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előny:

  • Bármely Integrált Vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy fejlődő, biztos háttérrel rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • Céges busz munkába járáshoz (Boráros térről) - Változatos, kihívást jelentő munkakör

Munkavégzés helye: Alsónémedi, Budapest

Munkaidő: 08:00 - 17:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a lent megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest, Alsónémedi
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest