www.cvonline.hu
Könyvelő-Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ3741)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.07.11.
Jelentkezési határidő: 2015.07.15.
Hirdetés azonosító: 950859
lejárt

Nagy ipari múlttal rendelkező, folyamatosan fejlődő székesfehérvári partnerünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Könyvelő - Székesfehérvár

Feladatok:

  • Havi járulékbevallások elkészítése, adatok ellenőrzése, főkönyvi könyveléssel való egyeztetés
  • Adófolyószámla és főkönyvi analitika ellenőrzése
  • Adójogszabályok nyomon követése
  • Részvétel a havi/éves zárásban
  • Bérprogram által készített riportokból havi bér és adóelszámoló táblák összeállítása
  • Import ÁFA feladása
  • Cégautó költségnyilvántartás készítése
  • Vállalati pénztár törvényi előírásoknak megfelelő működtetése
  • Útiköltségtérítések elszámolása
  • Elszámoló ár elemzése
  • Beérkező számlák rögzítése
  • Deviza bank rögzítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség, mérlegképes könyvelő végzettség előny
  • Minimum 2-3 év releváns tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, PowerPoint, MS Outlook, PDF),
  • Kommunikációs és problémamegoldó képesség, magabiztos fellépés
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Megbízható, felelősségteljes személyiség
  • Angol nyelvtudás (írásban)
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.