www.cvonline.hu

Könyvelő, számviteli munkatárs

  • A hirdetés 566 napja lejárt

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Teljes munkaidőben

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Aktív részvétel teljes körű könyvelési feladatok, a havi zárási feladatok, riportok készítésében.
  • Egyéb pénzügyi, számviteli teendők elvégzése.
  • Napi szintű kapcsolattartás kollégákkal, ügyfelekkel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség könyvelői képesítéssel.
  • Tapasztalat könyvelési, számviteli, pénzügyi területen.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség.
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali kezdéssel hosszú távú munkalehetőség.
  • Stabil hátterű munkakörnyezet.
  • Fix bérezés.
  • Alkalmazotti jogviszony.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen

Fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni az alábbi e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő