www.cvonline.hu

Könyvelő/ számviteli munkatárs

  • A hirdetés 892 napja lejárt

Feladatok leírása:

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés SAP-ban, a magyarországi cégcsoport vállalataiban
  • Kimenő számlák készítése
  • Más részlegekkel való együttműködés
  • Havi/éves könyvviteli zárlatban való aktív részvétel
  • Szerződések nyilvántartása, kezelése
  • Titkársági feladatok ellátása

Elvárások:

  • a végzettséggel kapcsolatban: mérlegképes könyvelő
  • a szakmai tapasztalattal kapcsolatban: -
  • a nyelvtudással kapcsolatban: -
  • a számítástechnikai ismeretekkel kapcsolatban: MS Office
  • Egyéb elvárások (pl. személyes tulajdonságok): munkabírás, jó együttműködő készség

Előnyök:

  • a végzettséggel kapcsolatban: -
  • a szakmai tapasztalattal kapcsolatban: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • a számítástechnikai ismeretekkel kapcsolatban: SAP integrált ügyviteli rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Felsőzsolca Ipari park

Munkaidő: 8 órás

Munkaviszony típusa: Határozatlan idejű

Javadalmazásra vonatkozó adatok:

  • versenyképes díjazás
  • kafetéria juttatás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Egyéb információk cégről:

  • a társaság egy német multinacionális cégcsoport tagja
  • éves forgalom kb 9mrdFt

Jelentkezés: Az elvárásainknak megfelelő pályázók jelentkezését 2015. április 28-ig várjuk az alábbi e-mail címen.

A személyes meghallgatásra kiválasztott pályázókat 2015. május 8-ig értesítjük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő