www.cvonline.hu

Könyvelő (számla likvidációs könyvelő)

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Az SSP Hungary Kft.

új kollégát keres

pozícióba.

Fő feladatai:

  • Napi árbevételek riportolása, könyvelése
  • Banki utalások és bankkivonatok könyvelése, kezelése
  • Az direkt típusú szállítói számlák könyvelése , egyeztetése.
  • Részvétel hóvégi, évvégi zárásban, leltárban és más pénzügyi, számviteli tevékenységben.

Követelmények:

  • Múltban végzett könyvelői, adminisztratív tevékenység
  • Alapszintű könyvelési ismeret.
  • Excelben ismerete és alkalmazása
  • Proaktív, problémamegoldó gondolkodás
  • Pontosság, kitartás, terhelhetőség; az adminisztratív munkaterület szeretete.

Előny:

  • Szakmai gyakorlat kereskedelmi cégnél.
  • Számviteli ügyintéző/képesített könyvelői végzettség.
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Navision számviteli, pénzügyi rendszer alapszintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Lehetőség idegen nyelv gyakorlására
  • Dinamikus csapat, izgalmas környezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkabéren felüli juttatások

Munkavégzés helye:
Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér 2B Terminál

A jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció látható megjelölésével.

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű