www.cvonline.hu

Könyvelő (SZ-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 1051081
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Egy közel 25 éves építőipari partnercégünk, mely kezdetekben családi vállalkozásként indult, de mára 37-40 főt foglalkoztat és több milliárdos bevétellel büszkélkedik, felvételt hirdet könyvelő pozícióra.
Legyél te a 41 munkavállaló!

Könyvelő
(SZ-6-M)

Feladatok, melyek Rád várnak:

  • adóbevallások elkészítése és beadása,
  • munkaüggyel kapcsolatos ügyintézés,
  • bejövő számlák, pénztár, vegyes főkönyvi könyvelési feladatok,
  • vevő, szállító analitika rendezése,
  • éves zárási feladatok (beszámoló), egyeztetés az analitikus nyilvántartásokkal,
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval,
  • adó és Tb jogszabályok változásainak követése,
  • kimutatások készítése az ügyvezetés részére,
  • kapcsolattartás a pénzügyekért felelős munkatárssal.

A pozíció betöltéséhez szükséges :

  • lojalitás,
  • mérlegképes regisztrált könyvelő legyen,
  • minimum 3 év könyvelői tapasztalat,
  • csapatmunka,
  • precizitás.

Munkavégzés helye: Szolnok
Amennyiben úgy érzed, hogy a munkakör találkozik az igényeiddel, akkor jelentkezz az alábbi e-mail címre fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal.
Munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya