www.cvonline.hu

KÖNYVELŐ (svéd és angol nyelvtudással)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.28.
Hirdetés azonosító: 746685

Link megjelenítéseimages/editor/1330800445.jpg" border="0" alt="" />

Székesfehérvári multinacionális gyártóvállalat globális pénzügyi és informatikai szolgáltató központjába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Vevői számlák könyvelése
  • Kifizetések bonyolítása, könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal, bankokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség (pénzügyi, gazdasági előny)
  • MAGABIZTOS svéd- és angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű PC ismeret (MS Office)
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés, erős juttatási csomag (Cafeteria, év végi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj-, és egészségpénztár, bónusz)
  • Stabil vállalat, nemzetközi környezet

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KÖNYVELŐ (svéd és angol nyelvtudással), Székesfehérvár

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kernné Turzó Eszter
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-220-8636
Web: Link megjelenítése